Logo icon

Latvijas pierobežas pēdējie mohikāņi

Kategorija Literatūra, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta., autors: Elīna Kursīte


Elīna Kursīte fotogrāfē un Elīna Kolāte raksta par dzīvi mazajos pierobežas ciematos. Un grib par to izdot grāmatu!

3,563€  līdz šim no   3,300€
3,563€  /   3,300€
0 Sekundes atlikušas

3,563€ (107%)

182 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 24, 2015
balsot0

VISS! :))

Atjaunināts Jūnijs 03, 2016

Draugi, atbalstītāji, līdzjutēji!

Ziņojam, ka nupat esam pabeigušas visas ekspedīcijas. Sapratām, ka jāpaņem klāt arī jūras pierobeža..un labi, ka tā! Tur satikām tik brīnišķīgus cilvēkus! Lai nu kā - viss materiāls beidzot nu ir savākts un ķeramies klāt pie rakstīšanas, bilžu apstrādes, tulkošanas, maketēšanas, pārrunām ar izdevniecību un citām lietām. Paldies jums visiem! Novembrī grāmata beidzot būs klāt! Noteikti ziņosim par atklāšanas svētkiem! Saldajā ēdienā jums bilde ar Jaunāsmuižas (Zvārtavas pagasts, Valkas novads) vienīgo iedzīvotāju, kuru mēs paaugstinājām par muižkungu! :) Image title Uz tikšanos!

Elīnas

Šis bija lielisks piedzīvojums!

Atjaunināts Novembris 23, 2015

Baigi daudziem jāsaka paldies. Noteikti jāsāk ar tiem 178 ļaudīm, kuri mūs atbalstījuši materiāli https://projektubanka.lv/…/latvijas-pierobezas-pedejie-mohi… un kuriem pateicoties grāmata tagad pilnīgi noteikti iznāks un nekur neliksies. Tāpat paldies visiem, kuri aktīvi dalījās ar mūsu piedzīvojumiem un Latvijas pierobežas mohikāņu stāstiem interneta vidē, virtuvēs un citās vietās. PALDIES! Šodien atlikusi pati pēdējā diena, kad jums vēl ir iespēja, ieskaitot naudu, pretī saņemt kādu labumu no mums. Neaizmirstiet sekot mūsu piedzīvojumiem https://www.facebook.com/latvijasmohikani - tādi būs vēl daudzi! :)

Paldies, paldies, paldies!

Atjaunināts Oktobris 27, 2015

Patiešām liels paldies visiem, kas mūs atbalstījuši - esam savākuši jau gandrīz pusi no kārotās summas grāmatas izdošanai. Atlikušas vēl 28 dienas!

Turklāt dažādu darbību un sarunu rezultātā esam secinājušas, ka mums pietiks varēšanas ne tikai latviskā teksta sagatavošanai, bet arī angliskajam tulkojumam. Tomēr beidzot jāparāda saviem ārzemju draugiem, kur Latvijā ziemo vēži.

Saldajā ēdienā - ekskluzīvas bildes, kuru grāmatā nebūs. Varbūt kādreiz, kad izaugsim lielas un izdosim arī jūras robežas mohikāņu grāmatu.

Image title Image title Image title Image title Image title Image title

Loading
Elīna Kursīte

Par Elīna Kursīte

Bildēju pa labi un pa kreisi. Vēlams, laukos.

Uzdod jautājumu