Logo icon

Monblāns 2018

Kategorija Cits, apkaime: Riga, Latvia, autors: Latvija Monblānā


Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba. Mēs uznesīsim Monblānā (4808m) desmit metrus augstu, viengabala, glancētu karoga mastu.

180€  līdz šim no   20,000€
180€  /   20,000€
0 Sekundes atlikušas

180€ (0%)

4 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 20,000€ līdz Augusts 30, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Kāds ir plānotais laika grafiks?

6. augusts - izbraucam no Rīgas uz Šamonī. 7. augusts - ierodamies Šamonī un iekārtojamies. 8. augusts - dodamies izīrēt kalnu kāpšanas aprīkojumu. 9. augusts - uzsākam adaptācijas periodu un treniņus. 10. augusts - trenējamies kāpšanā ar dzelkšņiem un darbojamies ar cirtņiem. 11. augusts - adaptācija un treniņi. 12. augusts - sākam karoga masta nešanas pirmo posmu no bānīša gala stacijas līdz alpīnistu nakšņošanas mītnei REFUGE DE TÊTE ROUSSE (3167 m). 13.augusts - atkarībā no laika apstākļiem turpmākajās dienās, dodamies tālāk uz nākošo nakšņošanas vietu REFUGE DU GOÛTER (3863 m). 14.augusts - vai nu nogaidām vai kāpjam uz virsotni un atpakaļ līdz šai pašai nakšņošanas vietai REFUGE DU GOÛTER (3863 m). 15.augusts - vai nu nogaidām vai kāpjam. 16.augusts - pēdējais termiņš doties uz virsotni un atgriezties šajā pašā nakšņošanas vietā REFUGE DU GOÛTER (3863 m). 17. augustā - atgriešanās Šamonī. 18. augustā - izbraucam uz Rīgu.

Kādai jābūt sagatavotībai, ja gribu piedalīties?

Ideālā versijā - Tu esi uzkāpis visos pasaules 8000 m un vairāk augstajos kalnos, peldi kā zivs, met bumbu grozā kā Porziņģis un māki pagatavot izsmalcinātas vakariņas bez Mārtiņa Rītiņa receptēm. Bet ja nopietni - fiziski vesels cilvēks, kam nav bail no piedzīvojumiem, ir īstais grupas biedrs. Mūsu ekspedīciju vadīs daudz pieredzējis kalnā kāpējs Rolands Laveiķis, kurš jau daudzkārt ir viesojies Monblāna virsotnē. Mūsu ekspedīcijas plāns ir doties augšā pa vienkāršu maršrutu, kurā vasarā dažkārt ir tik daudz ļaužu kā Dziesmu svētkos. Tāpēc Tev nav jāuztraucas - viss ir pārdomāts un vienīgais, kas jādara - jākāpj!

Vai ekspedīcija notiks?

Jā, Ekspedīcija notiks, neskatoties uz to, vai izdosies piesaistīt trūkstošo finansējuma apjomu. Protams, ja piekritīsiet pielikt arī savu artavu, notikums būs iespējams vēl labāks - kāds tas ir iespējams tad, ja darām to visi kopā.

Kapēc?

Tas būs Ginesa pasaules rekords. Mēs būsim lieli tik cik mūsu griba. Mēs liksim pasaulei par sevi runāt – pozitīvi. Nevajag čīkstēt. Vajag ņemt un izdarīt. Un likt Latvijai skanēt tuvu un tālumā.

Latvija Monblānā

Par Latvija Monblānā

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba. Mēs uznesīsim Monblānā karoga mastu un pacelsim Latvijas karogu.

Uzdod jautājumu