Logo icon

Kāršu spēle "Burtošanas čempionāts"

Kategorija Spēles, apkaime: Kuldīga, Kuldīgas novads, autors: Dizaina projekts Kokmaizītes


Projekta ietvaros tiks radīta kāršu spēle, kuras mērķis būs: veidot no zilbēm pēc iespējas vērtīgākus vārdus. Jo retāka zilbe, jo vērtīgāka!

1,064€  līdz šim no   1,004€
1,064€  /   1,004€
0 Sekundes atlikušas

1,064€ (105%)

56 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Septembris 04, 2015
balsot1

SPĒLE "BURTOŠANAS ČEMPIONĀTS" IZIET FINIŠA TAISNĒ

Atjaunināts Oktobris 26, 2015

Esiet sveicināti, lieliskie spēles "Burtošanas čempionāts" atbalstītāji!

Mēs, Kokmaizīšu komanda, nekur neesam pazuduši un neesam par Jums aizmirsuši! Strādājam, melnām mutēm, lai pie Jums nonāktu viena no vislabākajām burtošanas spēlēm, kāda vien ir radīta! Un ticiet vai ne, bet tas nemaz nav tik viegli...

  • Šobrīd prātojam, cik grūtu spēli taisīt...?
  • Cik daudz no atlasītajām 260 zilbēm iekļaut spēles 1. izdevumā?
  • Cik daudz iekļaut zilbes, kuras nekad nav pirmās?
  • Cik daudz tās, kuras biežāk ir otrās un trešās, bet varbūt nemaz neiekļaut tās, kuras latviešu valodas vārdos ir sastopamas vien vienā vai divos vārdos? Zinātāji jau droši vien to zina, bet pārējiem pastāstīšu, ka vārda mam - ma pirmā zilbe ir ļoti reta zilbe!
  • Bet mammu gan mēs pavisam noteikti spēlē iekļausim, tāpat kā zilbes vārdiem tē - tis, mā - sa, brā - lis, ģi - me - ne.

Jā, un tas nu gan ir izlemt, ka spēlei būs arī 2. un 3. izdevums!!!

P.S. Raidījumā TE esam redzami arī mēs - Kokmaizīšu komanda! UZ TIKŠANOS JAU PAVISAM DRĪZ!

LR1 Raidījuma "Kā labāk dzīvot" sarunas par to, kā darbojas www.projektubanka.lv platforma.

Atjaunināts Jūnijs 30, 2015

Ar jaunveidoto platformu iepazīstina „Projektu bankas" idejas autors un vadītājs Māris Cīrulis, par iespēju piedalīties stāsta pirmo projektu autori: ”Spēkozolu birzs” veidotājs Ivars Šmits un Baiba Altena no "Kokmaizīšu spēlēm". Sarunā piedalās arī eksperts jeb biedrības "Latvijas biznesa eņģeļu tīkls", kas apvieno investorus, valdes loceklis Juris Birznieks.

KLAUSĪTIES RAIDĪJUMU

IEPAZĪSTIES! Pētījuma rezultāti, aptaujājot LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentus.

Atjaunināts Jūnijs 28, 2015

Ar veiktā pētījuma detalizētiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT: "KĀ IEMĀCĪT LASĪT 21. GADSIMTĀ?"

Vadoties pēc pedagogu aptaujas rezultātiem par bērnu lasītprasmes veicināšanas metodēm, Dizaina projekts “Kokmaizītes” šogad sāks ražot jaunu galda spēli “Burtošanas čempionāts” ar mērķi saistošā veidā mācīt bērniem lasītprasmi kā skolā, tā ģimenes lokā. Pašlaik notiek atbalsta vākšana spēles ražošanai, kolektīvā ieguldījuma platformā Projektu banka.

Kā tika secināts 2014. gada Valsts izglītības satura centra rīkotā konferencē, Latvijā 14% bērnu, kas sāk mācības 1. klasē, lasa slikti vai nelasa nemaz. Problēmas iemesli meklējami gan bērnu vecāku aizņemtībā un bērna ikdienā saņemtās informācijas pārbagātībā, gan arī interesantu mācību līdzekļu trūkumā, kas noslāpē vēlmi mācīties. Lai noskaidrotu, kādi līdzekļi vislabāk palīdzētu pedagogiem ieinteresēt bērnus par lasītprasmes apguvi un kā uzlabot lasītprasmes iemaņas ar galda spēļu palīdzību, vēl 2013. gadā tikai uzsākts pētījums, aptaujājot 177 Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentus, starp kuriem ir gan esošie, gan topošie skolotāji.

Rīga, 2015.

Loading
Dizaina projekts Kokmaizītes

Par Dizaina projekts Kokmaizītes

Radām - Rādām - Ražojam. Latvijas un pasaules kultūrvidei veltītas izklaidējošas un izglītojošas galda spēles visai ģimenei.

Uzdod jautājumu