Logo icon

VEDIS

Kategorija Cits, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: SIA Dagmaara


VEDIS ir viegli saprotama notikumu karte, kuru sauc arī par tīmekļa bāzētu procesu vadības sistēmu uzņēmumiem. Moto - kārtība ir ērtība!

371€  līdz šim no   39,000€
371€  /   39,000€
0 Sekundes atlikušas

371€ (0%)

14 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 39,000€ līdz Maijs 24, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Vajadzība pēc saprotamas procesu vadības sistēmas sākotnēji radās grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumā, kura vadītājas ir divas pieredzējušas grāmatvedes. Līdz ar uzņēmuma izaugsmi un papildus darbinieku pieņemšanu, tika konstatēts, ka vadošo grāmatvežu pieredze nav ērti un operatīvi pieejama citiem darbiniekiem.

Kādu laiku meklējām esošu risinājumu - IT produktu ar integrētu kvalitātes vadības sistēmu, kuru varētu lietot darbu vadībai. Atklājām, ka esošās sistēmas ir grūti piemērojamas grāmatvežu vajadzībām, arī kvalitātes vadība tajās klibo.

Turpinājām, iesaistot komandā datorzinātņu un procesu vadības profesionāļus. Apmēram pusgadu uzkrājām un apkopojām vajadzības un vēlmes, lai izveidotu savu rīku - VEDIS, taču konstatējām, ka ideāls rīks mums vienām izmaksātu pārāk dārgi. Izlēmām aptaujāt pazīstamās grāmatvedes un saņēmām vētrainu un sajūsminātu atbalstu, kā arī kvēlu vēlmi lietot VEDIS jau vakar.

Esam prezentējuši savu ideju gan profesionālās organizācijās (Latvijas Kvalitātes biedrība, LATGRAASA), gan Grāmatvedības forumā' 2015, saņemot atzinību no kolēģiem un apstiprinājumu vēlmei lietot šo produktu. VEDIS ir saņēmis atzinību arī no "Quality Innovation of the Year 2014" organizatoriem. Šogad "Quality Innovation of the Year 2015" VEDIS ir nacionālās atlases uzvarētājs savā kategorijā un izvirzīts uz starptautisko finālu.

Ir skaidrs, ka VEDIS ir lielisks vadības rīks, piemērots ne tikai ārpakalpojumu grāmatvežiem, bet arī citiem uzņēmumiem ar sarežģītiem procesiem, kuru personāls nav gatavs kļūt par IT speciālistiem paralēli savam pamatdarbam.

Jau kādu laiku nodarbojamies ar investīciju meklēšanu, tomēr projekta sākumstadijai investoru Latvijā atrast nav viegli.

Ņemot vērā lielo atsaucību nozarē, komanda nolēma pieteikt finansējumu ‘’Projekta bankas’’ ietvaros, lai mūsu klienti varētu iegādāties VEDIS "iepriekšpārdošanā” un, to lietojot, piepildīt VEDIS moto - "Kārtība ir ērtība!".

SIA Dagmaara

Par SIA Dagmaara

VEDIS ir tīmekļa bāzēta procesu vadības sistēma, kas sākotnēji adaptēta grāmatvedības nozares speciālistu vajadzībām.

Uzdod jautājumu